fbpx

FAQ

FAQ czyli często zadawane pytania

Żeby się do nas zapisać musimy poznać Twój poziom znajomości języka angielskiego. Wyjątkiem są kursy dla początkujących. 

Test poziomujący najlepiej rozwiązać  online na naszej stronie (wynik otrzymujemy na maila) lub możesz też napisać test w szkole – w terminach zapisów (pierwsze dwa tygodnie września zapisy są codziennie 12.00-19.00, po rozpoczęciu roku szkolnego w wyznaczonych dniach i godzinach)

Po rozwiązaniu testu uzupełnij formularz zapisu na stronie,  następnie my skontaktujemy się z Tobą, żeby umówić się na spotkanie w celu doprecyzowania poziomu i omówienia szczegółów. 

Jeśli kontaktujesz się z nami telefonicznie pamiętaj że zazwyczaj mamy dużo pracy i nie jesteśmy w stanie odbierać wszystkich telefonów, a zatem pisz wiadomości, maile lub nagraj się na pocztę głosową, obiecujemy skontaktować się w przeciągu 24 godzin.

Nie, całość formalności możemy załatwić online. Za pomocą naszego systemu i e-dziennika Langlion możesz podpisać umowę elektronicznie bez wychodzenia z domu. Kopię umowy z informacją że jest podpisana elektronicznie otrzymujesz mailem oraz jest dostępna na twoim koncie w e-dzienniku.

Standardowe grupy mają 4-6 osób.

Tworzymy również mniejsze grupy 2-4 osobowe.

Jest też możliwość zajęć indywidualnych i mini grup 2-osobowych.

Reagujemy na zmieniającą się sytuację epidemiologiczną. W chwili obecnej większość zajęć odbywa się stacjonarnie. Zajęcia stacjonarne w siedzibie szkoły odbywają się w mniejszych grupach z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Częśc grup dorosłych oraz młodzieży odbywa się online. 

Nie, w Edu English pracują tylko polskie “superlektorki” ze znakomitym wykształceniem, doświadczeniem i podejściem do pracy. W obecnym czasie w dobie internetu, youtube’a, videokonfernecji, gier online typu “multi-player’, dostęp do osłuchiwania się z rodzimym akcentem jest tak powszechny, że nie ma konieczności aby zajęcia prowadził native speaker. Na zajęciach mówić powinni przede wszystkim kursanci a nie lektor:) 

Tak, za kurs możesz zapłacić w dwóch lub dziesięciu równych ratach. 

Tak, wymagamy, zadajemy prace domowe i testujemy realizowany materiał. Wszystkie informacje odnośnie ocen i postępów dostępne są w e-dzienniku.

Każdy uczeń i rodzic ma swój indywidualny login i hasło dostępu do e-dziennika. Dane do logowania otrzymujesz zapisując się do szkoły. Znajdziesz te dane również na umowie którą otrzymałeś przy zapisie. Jeśli zgubiłeś umowę poproś nas o ponowne przesłanie tych danych. Wyślij sms z prośbą pod  nr 506 307 876 lub poproś swojego lektora. Do e-dzinnika logujesz się na tej stronie w zakładce E-DZIENNIK lub pobież na telefon aplikację “LANGLION FOR STUDENTS”. Ważne: logując się w aplikacji musisz wpisać najpierw ID szkoły – jest to słowo “eduenglish”

Tak, szkoła ma swoje miejsca w sieci:

FB: EduEnglishOrla

INSTAGRAM: eduenglish.online

MESSENGER: Ewa Święch 

WHATSAPP: 505 307 876

Akceptujemy tylko płatności przelewem. W wyjątkowych przypadkach przyjmujemy płatności gotówkowe. Nr konta jest na umowie lub w zakładce kontakt na tej stronie.

Tak, oczywiście. Co roku we wrześniu otwieramy grupę dla początkujących.

Tak, prowadzimy zajęcia dla dorosłych. zazwyczaj w godzinach wieczornych – 18.00 – 21.00.

Tak, mamy też zajęcia poranne – głównie są to zajęcia indywidualne i mini grupy. Dla osób które mają nienormowany czas pracy możemy też uzgodnić “ruchomy grafik zajęć”

Dwustopniowa kwalifikacja pozwala dość precyzyjnie zakwalifikować się na odpowiedni poziom. Czasem jednak bywają sytuacje, gdy w trakcie semestru przestaje nam pasować jakiś termin i musimy poszukać równoległej grupy, lub, po konsultacji z lektorem prowadzącym chcielibyśmy zmienić poziom.

Takie zmiany, pod warunkiem wolnych miejsc w grupie, do której chcielibyśmy się przenieść są oczywiście możliwe.

Nie, nie oferujemy kursów dla dzieci przedszkolnych. Na nasze zajęcia zapisujemy dzieci od pierwszej klasy SP. 

Ale z pewnością masz telefon z dostępem do internetu. Pobierz na telefon aplikację ZOOM i zaloguj się do lekcji:) 

Z poziomu przeglądarki chrome wejdź na stronę www.zoom.us, następnie kliknij w “join a meeting”. W okienko które się pojawi (Meeting ID) wpisz 10-cio cyfrowy kod który otrzymałeś od Edu English. 

Aplikacja może też poprosić Cię dodatkowo o podanie hasła passcode. Hasło też otrzymałeś od Edu English. 

Możesz też zalogować się przez aplikację zoom. Na telefon dostępna w sklepie play, a na komputer pobierzesz są ze strony www.zoom.us/download

W razie problemów obejrzyj filmik instruktażowy

 

Tak, kursy maturalne prowadzi egzaminator maturalny.