fbpx

Plan zajęć

Plan zajęć rok szk 2024 / 2025 

grafik wstępny, będzie ulegał zmianom w pierwszym tygodniu września
propozycje terminów – godziny będą dopasowane do planu lekcji w szkołach w pierwszym tygodniu września
  1. wt + czw  13.45-14.40 Ewelina    
  2. śr + pt  14.00-14.55 Hania
  3. pn  14.00-14.55 + pt 15.00-15.55 Hania
propozycje terminów – godziny będą dopasowane do planu lekcji w szkołach w pierwszym tygodniu września
  1. pn + śr 13.45-14.40 Ewelina
  2. pn + śr 15.00-15.55 Hania
  3. śr + pt  15.45-16.40 Ewelina
  4. wt + czw 13.45-14.40 Ewa
propozycje terminów – godziny będą dopasowane do planu lekcji w szkołach w pierwszym tygodniu września
  1. pn + śr 14.45-15.40 Ewelina
  2. pn 15.45-16.40 + pt 14.45-15.40 Ewelina
  3. wt + czw 14.45-15.40 Ewa
  4. pn + śr 14.45-15.40 Ewa 
  1. wt + czw 14.45-15.40 Ewelina (A2.2)
  2. pn + śr 15.45-16.40  Ewa (B1)
  3. pn + śr 17.00-17.55  Ewa (B1)
  4. pn + śr 14.45-15.40 Ewa (A2.1)
  1. wt + czw 15.45-16.40 Ewa B1/przygotowanie do E8
  2. pn + śr 16.00-16.55 Hania  B1/przygotowanie do E8
  3. pn + pt 17.00-17.55 Hania A2+/przygotowanie do E8
  4. wt + czw 15.45-16.40 Ewelina A2+/przygotowanie do E8
  1. A2  pn+śr  18.30-19.25 Ewelina
  2. B1 wt+czw 18.20-19.15 Ewelina
  3. B1/MatP  pn+śr 17.30-18.25 Ewelina
  4. B1+.1 pn+śr 18.00-18.55 Ewa
  5. B1+.2 pn+śr 18.00-18.55 Hania
  6. B2.1   wt+czw 17.00-17.55 Ewa   
  7. B2.2   wt+czw 18.00-18.55 Ewa
  8. B2.2  wt+cz 17.00-17.55 online Hania
  9. B2+/MatR  pn+śr  19.00-19.55  Ewa
  10. B2+/MatR+MatD wt + czw 19.00-18.55 online Hania
  11. Mat R pn 20.05-21.00 + pt 16.00-16.55  Ewa
  1. B1/MatP  pn+śr 17.30-18.25 Ewelina
  2. B2+/MatR  pn+śr  19.00-19.55 online Ewa
  3. B2+/MatR+MatD wt + czw 19.00-18.55 online Hania
  4. Mat R pn 20.05-21.00 + pt 16.00-16.55  Ewa
  1. A1 początkujący  czw  19.15-20.15 stacjonarnie Ewelina
  2. A1.2  pn 19.00-20.00 stacjonarnie Hania 
  3. A1.2+  śr 20.05-20.05 stacjonarnie Hania
  4. A2/KW  czw 18.00-19.00 online Hania 
  5. B1  wt 19.15-20.15 stacjonarnie Ewelina
  6. B1/KW  czw 20.00-21.00 online Hania
  7. B1+.2  czw  19.00-20.00 stacjonarnie Ewa
  8. B2  wt 20.05-21.20  online Hania
  9. B2  pn 20.05-21.05 stacjonarnie Hania
  10. B2-FC   wt 20.00-21.00 online Ewa
 
  1. A2   czw 18.00-19.00 online Hania
  2. B1   czw 19.30-20.30 online Ola
  3. B1+ śr  19.00-20.00 stacjonarnie Hania
  4. C1+  śr  20.00-21.00 online Ewa co 2 tygodnie 
  5. konwersacje dla nastolatków  pt 18.00-18.45  Ewelina
 
  1. wt + czw 17.30 -18.15 Ewelina
  2. 12.45-13.40 – dzień do ustalenia Ewelina
  1.  pn + śr 16.40-17.25 Ewelina
  2.  pt 13.45-14.40 Ewelina dzień do ustalenia
  3.  śr 17.00 -17.55 Hania
  1. wt+czw 16.40-17.25 Ewelina
  2. czw 17.30-18.25 Ola
  3. pt 14.45-15.40 Ola

1. niemiecki od podstaw dla kl. 6 i 7 czw 16.30-17.25

2. niemiecki 1-2 kl. Liceum wt 10.05-19.00

kursy ONLINE 

patrz w planie zajęć powyżej – wszystkie kursy z adnotacją online i hybrydowe
Zajęcia hybrydowe oznaczają że można w nich uczestniczyć zarówno stacjonarnie w sali oraz online